Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ogłoszenie] Druga edycja MPC Art Tournament!


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1326315706-U247153.png

 

 

Jak zapewne większość z was pamięta, jakiś czas temu, mieliśmy okazje uczestniczyć w pierwszym Art Tournamen'cie organizowanym na Mpcforum. Teraz przyszedł czas na ponowne poczucie smaku rywalizacji i wykazanie się w dwóch rodzajach turnieju.

Jeżeli jesteś utalentowany graficzne ewentualnie chcesz spróbować swoich sił, to koniecznie zgłoś się do konkursu Graphic ArtTournament. Jeżeli jednak Twoją mocną stroną są rymy i uwielbiasz wymyślać coraz to nowsze wersy, nie może zabraknąć Cie w Diss ArtTournament.

 

W każdej kategorii turnieju są 20 wolne miejsca.

Jednym słowem, śpieszcie się, by ktoś nie zabrał wam możliwości zabawy.

 

Nagrody:

 

W każdej kategorii istnieje tylko jedno-pierwsze miejsce.

Dla zwycięzców turniejów czekają gold member'y!

Jeżeli poziom nadesłanych prac oraz zainteresowanie konkursem będzie cieszyło się dużą popularnością, to spośród uczestników wyłoni się również nagrody pocieszenia, które na chwilę obecną zostaną tajemnicą.

 

Żeby zapisać się na jeden z turniejów kliknij na poniższy odnośnik.

 

 

1326316767-U247153.png 1326316821-U247153.png

 

 

Zapraszamy! (Baksiu&Wredna).

 

 

Zapisy trwają do 18.01.2012. Po tym terminie zostaną ustalone przydziały w pojedynkach i tematyki.

Opublikowano

Dobra robota! Zapraszamy! ;)

 

Przewiduję także nagrodę wyróżnienia, która da Wam ciekawy bonus w dziale. :)

poniewieramy się czlowieku                      

Opublikowano

@up Można wiedzieć jaki bonus? :)

@topic

Na pewno coś zrobię, zgłosiłem się :) Mam nadzieję ,że nie dostanę trudnej tematyki xD newbie ;]

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Czy to nie jest trochę głupie że gold member startuje w at ?

 

Ma już tego gold membera więc niech może da wykazać się innym. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Drugą rundę czas zacząć! Zapraszam do obejrzenia nowych tabeli.

poniewieramy się czlowieku                      

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do jutra uczestnicy II rundy GT powinni przysłać mi pracę. Osoby, które tego nie zrobią otrzymają nagrodę pocieszenia - 5% oraz miesięczny zakaz brania udziału w pojedynkach.

poniewieramy się czlowieku                      

  • 2 tygodnie później...
Gość R3dBunny
Opublikowano

Bo zapisy się już dawno skończyły ;)

 

Już jest 2 runda ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...